PL | EN

Stator Service Polska

Nawijarki liniowe

Nawijarki liniowe

Od ponad 10 lat dostarczamy nawijarki do produkcji cewek i transformatorów produkowane przez naszego partnera, firmę RUFF. Dostarczamy również części zamienne oraz świadczymy usługi serwisowe.

LW10/11

Nawijarka LW10 to najmniejszy model stołowej nawijarki liniowej. Jest wyposażona w precyzyjny mechanizm prowadzenia drutu. Stosowana przekładnia pozwala na dobór odpowiedniego momentu napędowego i mocy. Programowanie urządzenia jest realizowane za pomocą dotykowego ekranu o przekątnej 5,7" lub 10,4".

Dane techniczne nawijarki:

LW15/16

Nawijarka LW15 to mały model stołowej nawijarki liniowej. Jest wyposażona w precyzyjny mechanizm prowadzenia drutu. Stosowana przekładnia pozwala na dobór odpowiedniego momentu napędowego i mocy. Programowanie urządzenia jest realizowane za pomocą dotykowego ekranu o przekątnej 5".

Dane techniczne nawijarki:

» karta katalogowa nawijarki LW15 (0,23 MB, pdf)

LW20/21

Nawijarka LW20 to model stołowej nawijarki liniowej o uniwersalnym zastosowaniu. Jest wyposażona w precyzyjny mechanizm prowadzenia drutu. Stosowana przekładnia pozwala na dobór odpowiedniego momentu napędowego i mocy. Programowanie urządzenia jest realizowane za pomocą dotykowego ekranu o przekątnej 5".

Dane techniczne nawijarki:

» karta katalogowa nawijarki LW20 (0,26 MB, pdf)

LW30

Nawijarka LW30 to model wolnostojącej nawijarki liniowej do nawijania cewek o średniej długości. Jest wyposażona w precyzyjny mechanizm prowadzenia drutu. Stosowana przekładnia pozwala na dobór odpowiedniego momentu napędowego i mocy. Programowanie urządzenia jest realizowane za pomocą dotykowego ekranu o przekątnej 10,4". Interfejs użytkownika jest dostępny w wielu wersjach językowych. Maszyna wyposażona jest w łącza USB ułatwiające aktualizację oprogramowania, archiwizację i przenoszenie programów nawijania. Programy mogą być edytowane w oprogramowaniu do obsługi arkuszy kalkulacyjnych (Microsoft Excel, Openoffice Calc). Urządzenie można podłączyć do sieci internetowej bezpośrednio lub za pomocą wbudowanego modemu do zdalnej kontroli i diagnostyki urządzenia.

Dane techniczne nawijarki:

» karta katalogowa nawijarki LW30 (0,2 MB, pdf)

LW90

LW90 to duża nawijarka dla wykonywania uzwojeń pierwotnych i wtórnych. Wyposażona jest w dwustopniową przełączalną przekładnię oraz system kół pasowych zwiększających zakres dostępnego momentu obrotowego. Programowanie urządzenia jest realizowane za pomocą dotykowego ekranu o przekątnej 10,4". Interfejs użytkownika jest dostępny w wielu wersjach językowych. Maszyna wyposażona jest w łącza USB ułatwiające aktualizację oprogramowania, archiwizację i przenoszenie programów nawijania. Programy mogą być edytowane w oprogramowaniu do obsługi arkuszy kalkulacyjnych (Microsoft Excel, Openoffice Calc). Urządzenie można podłączyć do sieci internetowej bezpośrednio lub za pomocą wbudowanego modemu do zdalnej kontroli i diagnostyki urządzenia.

Dane techniczne nawijarki:

» karta katalogowa nawijarki LW90 (0,23 MB, pdf)

FW120

FW120 to silna nawijarka, której korpus wykonany jest z wytrzymałych odlewów stalowych. Przeznaczona jest do wykonywania uzwojeń pierwotnych i wtórnych z grubych drutów okrągłych, profilowych oraz uzwajania równoległego. Wyposażona jest w trójstopniową przełączalną przekładnię oraz opcjonalnie w dodatkowy reduktor. Programowanie urządzenia jest realizowane za pomocą dotykowego ekranu o przekątnej 10,4". Interfejs użytkownika jest dostępny w wielu wersjach językowych. Maszyna wyposażona jest w łącza USB ułatwiające aktualizację oprogramowania, archiwizację i przenoszenie programów nawijania. Programy mogą być edytowane w oprogramowaniu do obsługi arkuszy kalkulacyjnych (Microsoft Excel, Openoffice Calc). Urządzenie można podłączyć do sieci internetowej bezpośrednio lub za pomocą wbudowanego modemu do zdalnej kontroli i diagnostyki urządzenia.

Dane techniczne nawijarki:

» karta katalogowa nawijarki FW120 (0,22 MB, pdf)

FW1000

FW1000 to największa oferowana nawijarka liniowa, której korpus wykonany jest z wytrzymałych odlewów stalowych. Przeznaczona jest do wykonywania uzwojeń pierwotnych i wtórnych z grubych drutów okrągłych, profilowych oraz uzwajania równoległego. Wyposażona jest w trójstopniową przełączalną przekładnię oraz opcjonalnie w dodatkowy reduktor (moment obrotowy wrzeciona o wartości ponad 2400 Nm). Programowanie urządzenia jest realizowane za pomocą dotykowego ekranu o przekątnej 10,4". Interfejs użytkownika jest dostępny w wielu wersjach językowych. Maszyna wyposażona jest w łącza USB ułatwiające aktualizację oprogramowania, archiwizację i przenoszenie programów nawijania. Programy mogą być edytowane w oprogramowaniu do obsługi arkuszy kalkulacyjnych (Microsoft Excel, Openoffice Calc). Urządzenie można podłączyć do sieci internetowej bezpośrednio lub za pomocą wbudowanego modemu do zdalnej kontroli i diagnostyki urządzenia.

Dane techniczne nawijarki:

» karta katalogowa nawijarki FW1000 (0,21 MB, pdf)

Kontroler

Działanie maszyny oparte jest o przemysłowy kontroler CN i oprogramowanie opracowane w firmie RUFF. Uzwajanie realizowane jest za pomocą kolejnych sekwencji. Oprogramowanie może być przygotowane w plikach w formacie CSV i wprowadzone do pamięci nawijarki. Możliwe jest również przesłanie i wczytanie oprogramowania za pośrednictwem sieci Ethernet lub modemu telefonicznego. Każde urządzenie posiada również 5 dodatkowych wejść/wyjść do sterowania zewnętrznymi urządzeniami. Sygnały mogą być aktywowane w każdej z sekwencji programu.

Dane techniczne kontrolera:

» karta katalogowa kontrolera (0,18 MB, pdf)

Akcesoria

Oferujemy również dodatkowe akcesoria do dostarczanych nawijarek. Oferta obejmuje prowadniki drutu, w tym specjalne wykonania dla drutów profilowych, napinacze, pojemniki na drut nawojowy, rozwijaki drutu, taśm i rolek oraz specjalistyczne narzędzia wrzeciona.

© Stator Service Polska, Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice, office@statorservice.pl