PL | EN

Stator Service Polska

Nawijarki spiralne

Nawijarki spiralne

Od ponad 10 lat dostarczamy nawijarki do produkcji cewek i transformatorów produkowane przez naszego partnera, firmę RUFF. Dostarczamy również części zamienne oraz świadczymy usługi serwisowe.

Nawijarki spiralne przeznaczone są do ciągłej produkcji oplatanych nośników. Maszyny są w pełni programowalne i oferują szereg automatycznych funkcji:

KWM PLE

Oplatarka KWM PLE pozwala na aplikację okrągłych i profilowych drutów miedzianych, aluminiowych lub chromoniklowych oraz taśm. Jest wyposażona w wyświetlacz o przekątnej 5,5" do kontroli i informacji graficznych.

Dane techniczne oplatarki:

» karta katalogowa oplatarki KWM PLE (0,07 MB, pdf)

KWM PLE 2B

Dane techniczne oplatarki:

KWM PSE

Oplatarka KWM PSE pozwala na aplikację okrągłych i profilowych drutów miedzianych, aluminiowych lub chromoniklowych oraz taśm. Możliwa jest aplikacja do czterech drutów jednocześnie. Wyposażona w fukcję automatycznej regulacji posuwu.

Dane techniczne oplatarki:

» karta katalogowa oplatarki KWM PSE (0,07 MB, pdf)

KWM PSE 2B

Oplatarka KWM PSE 2B pozwala na aplikację okrągłych i profilowych drutów miedzianych, aluminiowych lub chromoniklowych oraz taśm. Możliwa jest aplikacja do czterech drutów jednocześnie. Wyposażona w fukcję automatycznej regulacji posuwu.

Dane techniczne oplatarki:

KWM PLE MINI

Oplatarka KWM PLE MINI pozwala na aplikację okrągłych i profilowych drutów miedzianych, aluminiowych lub chromoniklowych oraz taśm. Możliwe jest stosowanie nośników wielożyłowych. Jest wyposażona w niewielki wyświetlacz dwuliniowy. Pozwala na oplatanie ze stałą wartością posuwu lub wykonywanie kilku odcinków z różnymi wartościami posuwu.

Dane techniczne oplatarki:

» karta katalogowa oplatarki KWM PLE MINI(0,07 MB, pdf)

WWM PLE MINI

Oplatarka WWM PLE MINI to bardzo szybka maszyna do aplikacji okrągłych i profilowych drutów miedzianych, aluminiowych lub chromoniklowych oraz taśm. Jest wyposażona w niewielki wyświetlacz dwuliniowy. Pozwala na oplatanie ze stałą wartością posuwu lub wykonywanie kilku odcinków z różnymi wartościami posuwu.

Dane techniczne oplatarki:

» karta katalogowa oplatarki KWM PLE MINI(0,07 MB, pdf)

Akcesoria

» karta katalogowa akcesoriów do oplatarek (0,12 MB, pdf)

© Stator Service Polska, Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice, office@statorservice.pl