PL | EN

Stator Service Polska

Składarki i spawarki

Składarki i spawarki

Składarki i spawarki do rdzeni transformatorów wykonanych z kształtek EI i UI.

Składarki

Uniwersalne składarki do kształtek EI i UI wykonanych z blach 0,35-0,5 mm z prędkościa do 4 kształtek/sekundę. Idealne do produkcji transformatoró jedno i wielofazowych. Charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia na inny typ kształtek w oparciu o system pokręteł i dźwigni. Liczba kształtek kontrolowana programowo. Wysokość stosu sterowana kontrolerem stosownie do liczby kształtek. Urządzenie przerywa prace, gdy kształtka jest zdeformowana. Natychmiastowe zatrzymanie realizowane hamulcem elektronicznym.

PAK 100

PAK 150

PAK 200

» katalog składarek COSMIR (0,56 MB, pdf)

Spawarki

Praktyczne i uniwersalne spawarki TIG. Charakjteryzuje je krótki (ok. 6 sekund) cykl produkcyjny składania i spawania oraz krótki czas przezbrojenia na inny typ kształtek w oparciu o system pokręteł i dźwigni. Prędkośc spawania i wartośc prądu regulowane są oddzielnie umożliwijąc optymalizacje procesu spawania. Urządzenia serii SK 190 i SK 200 wyposażone są w hydrauliczny system docisku. Dostępne są również dodatkowe akcesoria do spawania blaszanych podstaw.

SK 130

SK 190

SK 200

» katalog spawarek COSMIR (0,56 MB, pdf)

Aplikatory styków

Aplikatory pozwalają na osadzenie styków z prędkością ok 12-15 bobin na minutę. Możliwa jest aplikacja równoległa do 8 styków (do 16 styków w maszynie PIN 20). Urządzenia charakteryzuje szybkie przezbrojenie na inne bobiny.

PIN 10

PIN 20

» katalog aplikatorów COSMIR (0,49 MB, pdf)

Stacje lutownicze

seria CM

Stacja z bezstopniową regulacją temperatury do 400°C. Jest dostępna w następujących rozmiarach:

seria 2001/T

Stacja z bezstopniową regulacją temperatury do 550°C. Jest dostępna w następujących rozmiarach:

seria ET93

Stacja z bezstopniową regulacją temperatury i samoczyszczącym, obrotowym zbiornikiem. Możliwość ruchu ciągłego lub stopniowanego, regulowanego pedałem. Moc 1100W, maksymalna temperatura 550°C, pojemność zbiornika 4 kg, prędkość obrotowa 5 obr/min. Jest dostępna w następujących rozmiarach:

» katalog stacji lutowniczych COSMIR (0,53 MB, pdf)

© Stator Service Polska, Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice, office@statorservice.pl