PL | EN

Stator Service Polska

Silniki i transformatory

templates/pg_image/blachypakiety.jpg

Blachy prądnicowe i pakiety

Oferujemy materiały do produkcji elementów obwodów magnetycznych silników i transformatorów producentów o uznanej marce. Wszystkie dostarczane produkty posiadają stosowne certyfikaty jakości. Naszą specjalnością są dostawy niskostratnych blach prądnicowych do urządzeń o dużej sprawności więcej »

templates/pg_image/druty.jpg

Druty nawojowe

W ofercie posiadamy druty okrągłe i profilowe, gołe i izolowane, we wszystkich klasach termicznych. Dostarczane druty pochodzą od renomowanych producentów wraz z certyfikatem jakości, potwierdzającym własności dostarczanych partii produkcyjnych więcej »

templates/pg_image/laminaty.jpg

Materiały elektroizolacyjne i laminaty

Jesteśmy przedstawicielem i partnerem firmy Isovolta w Polsce. Dostarczamy najwyższej jakości materiały elektroizolacyjne produkowane z najlepszych dostępnych materiałów. Nasz partner jest autoryzowanym laminatorem i dystrybutorem papieru aramidowego Nomex. Służymy pomocą w doborze odpowiedniego materiału. Nasi doświadczeni naukowcy z centrum rozwojowego są gotowi wesprzeć Państwa w opracowaniu nowych materiałów i międzynarodowej certyfikacji materiałów i układów izolacyjnych więcej »

templates/pg_image/lakiery.jpg

Lakiery i żywice

W naszej ofercie znajdą Państwo lakiery i żywice stosowane w produkcji silników i transformatorów. Dostarczamy żywice i lakiery firmy Albesiano, produkowane na licencji firmy Dolph. Szczegółowe karty charakterystyki produktów dostępne są w naszym biurze więcej »

templates/pg_image/czujniki.jpg

Czujniki PT i PTC

W ofercie mamy czujniki i termistory produkowane przez naszego partnera, firmę Reissmann. Oferta obejmuje termistory liniowe i nieliniowe z dodatnim lub ujemnym współczynnikiem termicznym rezystancji. Końcówki pomiarowe czujników dostarczane są w wielu wariantach, stosownie do wymaganej aplikacji więcej »

templates/pg_image/nawijarkiispawarki.jpg

Nawijarki i spawarki

Od ponad 10 lat dostarczamy nawijarki do produkcji cewek i transformatorów produkowane przez naszego partnera, firmę RUFF. Dostarczamy również części zamienne oraz świadczymy usługi serwisowe. W ofercie mamy również składarki i spawarki do rdzeni transformatorów więcej »

templates/pg_image/piece.jpg

Piece pyrolityczne

W ofercie naszego partnera, firmy Pyrox, znajdą Państwo urządzenia i instalacje dla wielu gałęzi przemysłu. Dostarczamy m.in. urządzenia testujące i diagnostyczne do silników elektrycznych AC i DC, instalacje impregnacji próżniowej (VPI) o średnicy komory do 5000 mm, maszyny do uzwajania silników, piece do utwardzania impregnatów i piece do pirolizy więcej »

templates/pg_image/prasy.jpg

Prasy mechaniczne

Od wielu lat jesteśmy partnerem producenta pras mechanicznych, firmy Andritz Keiser, w Polsce. Służymy doradztwem i pośrednictwem w zakresie dostaw pras mechanicznych do obróbki blach. Oferujemy mechaniczne prasy konwencjonalne z mimośrodowym napędem narzędzia o sile nacisku 1 600 - 10 000 kN oraz serwoprasy o sile nacisku 2 500 - 8 000 kN. Oferowane serwoprasy spełniają wymogi zwiazane z projektami finansującymi innowacyjne rozwiązania w gospodarce więcej »

templates/pg_image/podajniki.jpg

Podajniki drutu BTSR

Podajniki drutu BTSR to doskonała alternatywa do napinaczy drutu. Pozwalają na precyzyjną i szybką regulację naciągu drutów przy nawijaniu cewek na karkasach wielu typów. więcej »

templates/pg_image/dozowanie.jpg

Systemy dozowania

Precyzyjne systemy dozowania żywic dwuskładnikowych produkowane przez naszego partnera, firmę Meter Mix więcej »

© Stator Service Polska, Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice, office@statorservice.pl