PL | EN

Stator Service Polska

Nawijarki i spawarki

templates/pg_image/liniowe.jpg

Nawijarki liniowe

Zakres oferowanych nawijarek liniowych pozwala na wykonywanie seryjne uzwojeń o średnicach do 1150 mm. Kontroler nawijarek oraz dopracowany interfejs umożliwiają automatyczne przeliczenie wymaganych parametrów nawijania wg różnych programów i technologii. Poza urządzeniami oferujemy również osprzęt dodatkowy, taki jak napinacze, narzedzia wrzeciona, rozwijaki i inne więcej »

templates/pg_image/nawijarkiispawarki.jpg

Nawijarki toroidalne

Nawijarki liniowe produkowane w czterech seriach różniących się wymiarami umożliwiają automatyzację produkcji cewek toroidalnych. Modułowa konstrukcja umożliwiająca zastosowanie różnych głowic i stołów sprawia, że oferowane nawijarki oferują elastyczność niespotykaną wśród innych producentów więcej »

templates/pg_image/spiralne.jpg

Nawijarki spiralne

Maszyny do oplatania spiralnego to wysokowydajne urządzenia do produkcji materiałów oplatanych on-line na przesuwanym nośniku. Pozwalają na aplikację drutów okrągłych, profilowych oraz tasm wykonanych z miedzi, aluminium, wolframu lub innych materiałów. więcej »

templates/pg_image/skladarkiispawarki.jpg

Składarki i spawarki

Składarki i spawarki automatyczne w technologii TIG umożliwiają znaczne zwiększenie możliwości produkcyjnych transformatorów wykonywanych z kształtek EI i UI. Ponadto oferujemy również aplikatory styków, umożliwiające założenie do 16 styków jednocześnie oraz specjalne stacje lutownicze więcej »

© Stator Service Polska, Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice, office@statorservice.pl