PL | EN

Stator Service Polska

Technika napędu

templates/pg_image/seria_BK.jpg

Motoreduktory BAUER

Motoreduktory firmy BAUER to nowoczesne i oszczędne napędy o szerokoim zakresie zastosowań. Oferta obejmuje wiele typów przekładni oraz rodzajów napędów, w tym także motoreduktory higieniczne i aseptyczne. Dostarczamy również części zamienne oraz repliki motoreduktorów nieprodukowanych serii tworzone na licencji w oparciu o dokumentację producenta. więcej »

templates/pg_image/tloczkowe.jpg

Hamulce i sprzęgła COREMO

Hamulce i sprzęgła COREMO to przemysłowe, ekonomiczne rozwiązania do linii produkcyjnych, taśmociągów i wózków. Dostępne są w wersjach manualnych, pneumatycznych, hydraulicznych oraz jako elementy systemów zabezpieczeń jako tzw. hamulce negatywne. Ponadto dostępne są proste i skuteczne rozwiązania do sterowania siłą hamowania w systemach regulacji naprężeń w układach rozwijania rolek i taśm. więcej »

templates/pg_image/hamulcebinder.jpg

Hamulce i sprzęgła KENDRION BINDER

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Kendrion Binder GmbH Magnete (dawniej Binder Magnete). Dostarczamy licencjonowane podzespoły, zestawy sprzęgło-hamulec, jedno- i wielotarczowe sprzęgła i hamulce elektromagnetyczne. W magazynach przechowujemy ponad 3000 różnych artykułów wykonanych z 300 000 elementów, dostępnych na bieżąco. więcej »

templates/pg_image/sprzeglaflender.jpg

Sprzęgła SIEMENS FLENDER

Jesteśmy dystrybutorem napędów Siemens FLENDER. Szeroki asortyment części zamiennych i elementów znajdujących się w naszych magazynach gwarantuje szybką reakcję. W ofercie znajda Państwo m. in. podzespoły napędów oraz sprzęgła serii N-EUPEX, N-EUPEX-DS, BIPEX, RUPEX, FLUDEX i ARPEX więcej »

templates/pg_image/elektrobebny.jpg

Elektrobębny, układy rozruchowe

Dostarczamy całkowicie zamknięte elektrobębny z wirnikiem klatkowym, zabezpieczone przed kurzem i strumieniem wodnym, w stopniu ochrony IP65 (EN 60529). Dla wybranych konstrukcji istnieje możliwość dobrania innego napięcia i wykonania specjalnego. więcej »

templates/pg_image/uslugi.jpg

Usługi

Wymiana urządzeń, remonty on-site, naprawy gwarancyjne, sprzedaż części zamiennych to tylko niektóre z usług świadczonych na rzecz naszych klientów. Nasza działalności obejmuje również pomiary i badania. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, a wysokowykwalifikowany personel gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. więcej »

© Stator Service Polska, Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice, office@statorservice.pl