PL | EN

Stator Service Polska

Seria BAUER 96

templates/pg_image/seria_G.jpg

Czołowo-współosiowe, seria G

Klasyczny napęd o wysokiej niezawodności i efektywności, do aplikacji wymagajacych silnych napędów. Motoreduktory moga być używane do napędu wolnoobrotych maszyn i urządzeń wszystkich typów więcej »

templates/pg_image/seria_CFG.jpg

Kątowe, seria CFG

Ekonomiczna wersja przekładni kątowych z wszechstronnymi możliwościami instalacji. Motoreduktory moga być używane do napędu wolnoobrotych maszyn i urządzeń wszystkich typów więcej »

templates/pg_image/seria_AG.jpg

Czołowe o osiach równoległych, seria AG

Seria AG to ekonomiczna wersja przekładni kątowych z wszechstronnymi możliwościami instalacji. Motoreduktory moga być używane do napędu wolnoobrotych maszyn i urządzeń wszystkich typów więcej »

templates/pg_image/seria_KG.jpg

Kątowe, seria KG

Przekładnie stożkowe Bauer gwarantują napęd kątowy z wysokim współczynnikiem sprawności. Motoreduktory BAUER-G96 są używane do napędzania wolno pracujących maszyn i aparatów wszelkiego rodzaju więcej »

templates/pg_image/seria_SG.jpg

Ślimakowe, seria SG

Wytrzymały motoreduktor kątowy z uniwersalnymi możliwościami montowania i wysoką sprawnością. Motoreduktory BAUER-G96 są używane do napędzania wolno pracujących maszyn i aparatów wszystkiego rodzaju więcej »

templates/pg_image/seria_VG.jpg

Z przekładnią bezstopniową, seria VG

Przekładnia ze zmiennym przełożeniem uzyskiwanym przez połączenie bezstopniowej, przestawnej przekładni pasowej z załączalną przekładnią redukcyjną. Motoreduktory BAUER-G96 są używane do napędzania wolno pracujących maszyn i aparatów wszystkiego rodzaju więcej »

© Stator Service Polska, Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice, office@statorservice.pl