PL | EN

Stator Service Polska

Hamulce i sprzęgła COREMO

templates/pg_image/tloczkowe.jpg

Hamulce tłoczkowe

Dysponujemy szerokim asortymentem hamulców przemysłowych wyzwalanych ręcznie, pneumatycznie i hydraulicznie. Dostępne są również hamulce w wersji bezpiecznej (z naciągiem sprężynowym) do stosowania w układach zabezpieczeń i ochrony więcej »

templates/pg_image/modulowe.jpg

Układy modułowe

Pneumatyczne hamulce o maksymalnej sile hamowania od 450 do 3600 N, które mogą być łączone w skuteczny, niezawodny i konfigurowalny system hamujący. Zestawy dostępne są również w wersji bezpiecznej (z naciągiem sprężynowym) do stosowania w układach zabezpieczeń i ochrony więcej »

templates/pg_image/pneumatyczne.jpg

Hamulce pneumatyczne

Hamulce pneumatyczne zapewniają optymalny stosunek pomiędzy ceną i wydajnością. Maksymalna siła hamowania od 170 do 750 N. To najlepsze rozwiązanie zapewniające niezawodne i bardzo skuteczne hamowanie bez utraty kontroli więcej »

templates/pg_image/hydrauliczne.jpg

Hamulce hydrauliczne

Potężne, kompaktowe i wszechstronne hamulce o sile hamowania 20 000 do 100 000 N. To nowa propozycja Coremo wynikająca z ciągłego rozwoju w celu spełnienia wymagań energetyki, transportu morskiego, systemów dźwigowych, górnictwa węgla i ropy naftowej więcej »

templates/pg_image/wymuszonechlodzenie.jpg

Hamulce z wymuszonym chłodzeniem

Hamulec pneumatyczny z membraną do aplikacji regulacji naciągu. Konstrukcja użebrowana zapewnia skuteczne rozpraszanie ciepła. Specjalna membrana zapewnia wysoką czułość na minimalne zmiany ciśnienia oraz wysoką odporność termiczną więcej »

templates/pg_image/miniaturowe.jpg

Hamulce i sprzęgła miniaturowe

Hamulce i sprzęgła serii MINI łączą wymagania zaawansowanej technologii i niewielkich rozmiarów. Wykonane są z aluminium i charakteryzują się niską bezwładnością. Dostępne są również z kołnierzami montażowymi więcej »

templates/pg_image/airtube.jpg

Hamulce i sprzęgła Air Tube

Hamulce i sprzęgła o niskiej bezwładności, dostępne również w wykonaniu bezpiecznym. Rozwiązanie oparte na membranie zapewnia czułość oraz wszechstronność aplikacji do ogromnej liczby procesów przemysłowych o wysokiej częstotliwości więcej »

templates/pg_image/chlodzonewoda.jpg

Hamulce i sprzęgła chłodzone wodą

Hamulce pneumatyczne typu Air Tube, wyposażone w system chłodzenia wodnego, przeznaczone sa do zastosowań wymagających nadzwyczaj sprawnego systemu odprowadzania ciepła. Duża czułość stosowanej membrany zapewnia właściwą kontrolę momentu hamującego.Hamulce są dostępne z tarczami stalowymi (W) lub miedzianymi (R) co pozwala zwiększyć obciążalność cieplną jednostki nawet do 275 kW więcej »

templates/pg_image/pierscieniowe.jpg

Jednostki pierścieniowe

Proste w instalacji, niewielkie jednostki pierścieniowe, są sterowane rurkami powietrznymi i moga być stosowane jako układy hamujące i przytrzymujące bębny oraz jako sprzegła łączące dwa wały w zakresie momentów 40-4000 Nm. Duża grubość okładzin ciernych oraz właściwe średnice rurek powietrznych zapewniają wysoką wydajność i niskie koszty eksploatacji więcej »

templates/pg_image/zestawy.jpg

Zestawy hamulec/sprzęgło

Proste w instalacji, niewielkie jednostki pierścieniowe, są sterowane rurkami powietrznymi i mogą być stosowane jako układy hamujące i przytrzymujące bębny oraz jako sprzęgła łączące dwa wały w zakresie momentów 40-4000 Nm. Duża grubość okładzin ciernych oraz właściwe średnice rurek powietrznych zapewniają wysoką wydajność i niskie koszty eksploatacji więcej »

templates/pg_image/regulatory.jpg

Automatyczne regulatory naciągu

Proste i skuteczne mechaniczno-pneumatyczno rozwiązanie do regulacji naprężeń taśmy w systemach nawijania i rozwijania. Zmienna średnica rolki jest kontrolowana przez proporcjonalny zawór regulujący ciśnienie powietrza dostarczanego do hamulca. Regulator jest również dostępny z wbudowanym manometrem więcej »

© Stator Service Polska, Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice, office@statorservice.pl